Pięć najważniejszych kluczy do udanej promocji — spychacz marketingowy, część II

W części I książki Marketing Bulldozer — pięć najlepszych sposobów na pokonanie konkurencji omówiłem podstawy, które pomogą Ci rozpocząć drogę do sukcesu. Teraz przedstawię pięć najlepszych narzędzi i zasobów, z których korzystają najlepsze firmy i artyści, aby dostać się na szczyt i tam pozostać.

visit https://blackbridgebowl.com/

1. Spotkaj się z prasą. Będziesz potrzebować prasy po swojej stronie, aby zwrócić uwagę, na jaką zasługuje Twój produkt. Aby to zrobić, musisz napisać przekonujący komunikat prasowy. Jeśli czujesz, że nie możesz tego zrobić, wygoogluj moje imię, Jaci Rae, i przejrzyj różne komunikaty prasowe. Umieszczę je również na stronie IdeaMarketers.com w celach informacyjnych. Zajrzyj do sekcji moich artykułów, a znajdziesz je.

Po przygotowaniu komunikatu prasowego przejdź do PrWeb.com i zarejestruj konto. Możesz wysłać komunikat prasowy za 0 USD, ale sugeruję inwestycję od 10 do 40 USD w komunikaty prasowe, na które chcesz zostać zauważony. Najlepsze dni na wysłanie komunikatu prasowego to wtorek – czwartek. Sprawdź, co dzieje się w mediach, abyś mógł powiązać swój komunikat prasowy z nagłówkami. Chociaż komunikat prasowy jest reklamą, nie chcesz, aby był całkowicie napisany jak reklama. To cienka linia, którą musisz przejść.

Doskonałym źródłem informacji o nazwiskach, adresach i numerach telefonów osób, z którymi należy się kontaktować zarówno w telewizji, jak iw prasie, jest Bull Dog Reporter. Jednak może to być więcej niż możesz sobie pozwolić. Jeśli masz napięty budżet, Google najlepsze gazety. Wejdź na ich strony internetowe i znajdź dane kontaktowe.

Nie wysyłaj przypadkowo swojej informacji prasowej. Musisz skierować swoje wydanie do konkretnego reportera beatu. Wysłanie komunikatu prasowego dotyczącego muzyki do reportera sportowego lub komunikatu komputerowego do reportera ślubnego nic ci nie da.

2. Występuj publicznie. Nic nie przyciągnie większej sprzedaży ani uwagi niż kontakt osobisty i poczta pantoflowa. Idź do lokalnego centrum handlowego i zapytaj, czy pozwolą ci zrobić publiczną demonstrację w zamian za to, co masz do zaoferowania. Jeśli nie, zapytaj, jakie są koszty, a następnie udaj się do lokalnych firm, aby zaoferować im część akcji w reklamie, jeśli przekażą pieniądze.

Istnieje wiele innych sposobów rozpowszechniania wiadomości: lokalne supermarkety, biblioteki, kawiarnie itp. Można śpiewać muzykę, czytać książki, prezentować produkty, a usługi można omawiać i zatwierdzać, jeśli masz rekomendacje od osób, które pomyślnie skorzystali z Twojej usługi.

Pomoże to zmusić tych, którzy słuchają, do zainwestowania pieniędzy w ciebie i twój talent. Ludzie są bardziej skłonni do zakupu, gdy mają osobiste doświadczenia z produktem lub osobą. Pamiętaj, aby zaprosić media na swoje wydarzenie i rozreklamować je na maksa, aby zapewnić większą frekwencję.

Rozwieś ulotki i zadzwoń do lokalnej firmy kablowej i dowiedz się, ile kosztuje reklama. Reklamy na poziomie lokalnym lub regionalnym w czasie największej oglądalności będą kosztować tylko 30 USD za spot (w przybliżeniu). To na reklamę w VH1, MTV i wielu innych bardzo znanych programach.

Idź do college’u, który ma doskonały wydział audiowizualny. Wielu studentów pyta o cenę filmu tylko wtedy, gdy mogą zatrzymać kopię na egzamin końcowy. Jeśli masz większy budżet, wiele profesjonalnych usług zrobi całą reklamę za 7 000 USD. Świetna firma to Event Management Services. Zapytaj o Marshę Friedman, która jest prezydentem.

3. Korzystaj z sieci w pełni. Skonfiguruj sklep w sieci World Wide Web, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Strony internetowe nie gwarantują pieniędzy, ale są dla Ciebie dodatkowym źródłem reklamy. Dołącz do sieciowych kręgów. Chociaż widziałem, jak wielu moich konkurentów używa tego na swoich stronach internetowych, nigdy do nich nie dołączyłem. Pewnego dnia podjąłem decyzję, aby właśnie to zrobić, a moja świąteczna witryna przeszła z niewidocznej do pierwszej piątki moich wyszukiwań dotyczących Bożego Narodzenia z miłością i innymi terminami. Wyniki pojawiły się w ciągu jednego tygodnia.

Jeśli nie wiesz, jak stworzyć stronę internetową, możesz udać się do lokalnego college’u, jak powiedziałem wcześniej. Istnieje również wiele stron internetowych, takich jak webmonkeys, które zawierają sporo informacji, które pomogą Ci zacząć. Nie marnuj pieniędzy na ludzi, którzy obiecują ci pierwszą dziesiątkę rankingu w tym momencie.